Jakość współpracy

Kontakt

Odpowiedzi na każde Twoje pytanie udzielamy niemal błyskawicznie. Nie zdążysz poczuć się zniecierpliwiony albo co gorsza zignorowany. Twierdzeniu „klient jest najważniejszy” nadajemy nowego znaczenia!

Przepływ informacji

Sprawny i bardzo szybki sposób dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o naszych materiałach i ich dostępności. Równie sprawnie otrzymasz próbniki, którego pomogą Ci w podjęciu decyzji. Na bieżąco będziesz informowany o procesie ich przygotowania, a następnie o wysyłce. Po złożeniu zamówienia już po chwili otrzymasz informacje o jego akceptacji. Dzięki temu, zawsze wiesz na czym stoisz.

Opieka

Twój doradca bardzo pieczołowicie podejdzie do każdego zapytania i zamówienia. Będzie dostępny w każdym momencie, abyś nawet przez chwilę nie był zmartwiony o Swój towar. Jest to stała opieka, a więc zarówno przed zamówieniem, jak i po nim będziesz traktowany równie wyjątkowo, bo to my jesteśmy dla Ciebie!

Przyjazne relacje

Robimy wszystko, aby handel z nami uczynić nie tyle koniecznością, co przyjemnością. Wybierając naszą firmę postawiłeś nie tylko na najlepszej jakości EKO skóry, ale również otworzyłeś się na przyjazną relację z profesjonalną, doświadczoną i rodzinną firmą. Wierzymy w wieloletnią, efektywną współpracę, dlatego tak mocno zabiegamy o przyjemną atmosferę.