Jakość towaru

Cała nasza oferta opiera się na sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych tkaninach . Ponad 20 lat doświadczenia w branży nauczyło nas dostrzegać materiały wartościowe, a wszystkie inne odrzucać na bok. Nie zadowalają nas słabej jakości tkaniny. Dopilnowujemy, aby te począwszy od etapu produkcji po transport do klienta były traktowane z najwyższą dbałością.

Współpracujemy z wieloma fabrykami na całym świecie, a proces wyboru tkaniny, która później ma trafić do rąk naszego klienta jest naprawdę wyjątkowy. Wierzymy, że spośród niezliczonej ilości próbek musimy wybrać te, które zadowolą klientów na rynku polskim i zagranicznym. Cały czas jesteśmy otwarci na nowe technologie i wzory, aby nadążać za szybko zmieniającymi się trendami.

Rozpiętość rodzaju naszych klientów pozwoliła nam zaznajomić się ze wszystkim, co ma znaczenie w przypadku tkanin obuwniczych, kaletniczych, introligatorskich i meblowych. Mnożymy, więc doświadczenie i wiedzę naszą i naszych kontrahentów, aby produkt finalny był nieskazitelny pod każdym względem.

Sam się przekonaj, że EKO skóry to najlepszy wybór dla jakości.