Misja / wizja

Od początku działalności Karisma stawiamy na wysoką jakość towaru. Dążymy do zaspokojenia potrzeb każdego klienta, oferując szeroką paletę tkanin syntetycznych i dodatków wykorzystywanych przy produkcji odzieży, obuwia i tekstyliów. Nigdy nie idziemy po linii najmniejszego oporu zadowalając się niepewnym materiałem, ale wszystkie artykuły dobieramy bardzo starannie.

Naszym celem jest stałe powiększanie asortymentu i docieranie z nim do jak najszerszego grona odbiorców. Oferta Karisma jest skierowana głównie do producentów mebli, obuwia, toreb, okładek oraz do hurtowni i zakładów.

Zawsze dążyliśmy do zbudowania pomostu zaufania między nami, a klientem, dzięki czemu od wielu lat z powodzeniem zaopatrujemy w tkaniny największe hurtownie w Polsce.

W dzisiejszych czasach jednym z najważniejszych środków masowego przekazu jest internet.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców Karisma ustanawia  nowe standardy w branży czyniąc tkaniny dostępnymi, jak nigdy dotąd! Oferujemy nie tylko największy asortyment materiałów ekologicznych w Polsce, ale i najpokaźniejszy zbiór zdjęć, opisów oraz najpraktyczniejsze rozwiązania logistyczne.

Rozpatrujemy każde zamówienie. Nie stanowi dla nas problemu, aby zrealizować nawet to najbardziej nietuzinkowe polegające na zmianie rodzaju faktury, nośnika, wierzchu, czy też innych parametrów, takich jak: gniotliwość, grubość i elastyczność.
Zapewniamy rzetelne doradztwo przy doborze tkanin dzieląc się ponad 20 letnim doświadczeniem. Z nami zawsze będziesz gotowy na sezon!

Dla zweryfikowanych klientów otwieramy nowe możliwości, które omawiamy indywidualnie.

Jesteśmy otwarci na kraje ościenne i dążymy do wieloletniej i owocnej współpracy. Liczne magazyny zlokalizowane w różnych częściach Europy i Azji tworzą wspaniałe warunki logistyczne i przyczyniają się do nieustannego rozwoju firmy.

Z każdym kontrahentem utrzymujemy stały i bezpośredni kontakt, a dostawy zapewniamy regularnie i zawsze na czas. Sformułowaniu „klient jest dla nas najważniejszy” nadajemy nowy sens! Chcesz się o tym przekonać?

Rozpocznij współpracę z Karisma - z  LIDEREM BRANŻY!