Asortyment
Obecność na rynku od ponad 20 lat umożliwiła nam wypracowanie ważnych kontaktów biznesowych. Dzięki nim możemy pochwalić się niezwykle dużym asortymentem. Współpracujemy z wieloma fabrykami z całego świata specjalizującymi się w produkcji materiałów powlekanych 100 % PU (poliuretan). Oprócz różnorodności kolorów oferujemy wiele rodzajów tkanin. Mając na względzie ich przeznaczenie możemy wymienić:

Tkaniny obuwnicze i kaletnicze

 • materiały wierzchnie,
 • zamsze i mikrofibry,
 • nubuk,
 • lamówkowe,
 • zapiętkowe,
 • futrówkowo-wyściółkowe,
 • ozdobne,
 • lakiery
 • i materiały pod zamki

Setki kolorów, odcieni, faktur, tworzą ogromną paletę możliwości. Nie ograniczamy się do jednego typu tkanin. U nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz! Tutaj produkty: tkaniny obuwnicze i kaletnicze.

Tkaniny introligatorskie (do tłoczenia i termoprzebarwialne)

Kilkaset tkanin o najlepszych parametrach. Na życzenie udostępniamy atesty i certyfikaty, które stanowią gwarancję ich jakości. Ponieważ materiały te dobrze się tłoczą i przebarwiają, już dziś będziesz w stanie stworzyć porywającą serię kalendarzy, książek, czy albumów. Doskonale nadają się do galanterii skóropodobnej. Tutaj produkty: okleiny introligatorskie.

Tkaniny na materace medyczne

Zdajemy sobie sprawę, że specjalistyczne tkaniny wymagają większej uwagi już na etapie produkcyjnym. Począwszy od odpowiedniego przechowywania substancji wykorzystywanych do produkcji tkaniny, przez regularny nadzór krosen tkackich przez wykwalifikowanego specjalistę, po próby laboratoryjne badające wytrzymałość, sterylność i szereg innych czynników, które musi spełniać tkanina mająca styczność ze skórą ludzką w warunkach podatnych na zakażenia i inne choroby.

To, co nas wyróżnia jako sprzedawcę tych tkanin to dbałość o szczegóły – tak istotna w przypadku tkanin wykorzystywanych w ośrodkach medycznych, zabiegowych, kosmetycznych oraz w gabinetach spa.

Tkaniny są wykonane w technologiach, m.in. uniemożliwiających przenikanie etanolu oraz ludzkich płynów, takich jak krew i mocz. Ten oryginalny włoski wyrób zachowuje cechy wysokiej oddychalności, jednocześnie pozostaje bakteriostatyczny i niepalny.

W trakcie badania rynku mieliśmy do czynienia z różnymi tkaninami w bardzo kuszących cenach. Już na pierwszy rzut oka ich jakość pozostawiała wiele do życzenia. Jeśli nie chcesz co chwilę reklamować materiału to nie daj się skusić pozornie dobrą ofertą.

Tkanina, którą mamy w ofercie jest sprzedawana do szpitali we Włoszech, Niemczech i Francji. Wymogi szpitalne na tkaniny pokrywające materace są bardzo wysokie.

Zadbaj o siebie i swoich pacjentów. Postaw na sprawdzoną jakość!
Tutaj produkt: tkaniny na materace medyczne

Tkanina korek

Naturalny materiał pozyskiwany z kory dębu korkowego wykorzystywany przy produkcji obuwia, torebek oraz innych akcesoriów. Oferujemy bardzo duży wybór wzorów i kolorów korka. To jedyna taka urozmaicona oferta na rynku! Dodatkowo umożliwiamy laminowanie korka różnymi nośnikami: cienkim, grubszym, stretch. Dzięki tak szerokiej gamie wyboru tkanina korek znajduje zastosowanie w wielu branżach. Stwórz porywającą kolekcję etui na tablety, okładek na notesy, butów i torebek dla ludzi, którzy cenią innowację i chcą być na czasie. Tutaj produkt: tkanina korek.

Dodatki i akcesoria

Stosunkowo młody dział stworzony z myślą o zaspokojeniu potrzeb obecnych klientów. Szybko zaczął cieszyć się dużym zainteresowaniem również ze strony nowych kontrahentów. Jest swoistym uzupełnieniem naszej dotychczasowej oferty „ograniczonej” do tkanin syntetycznych. Mamy produkty tylko o najwyższych parametrach:

 • gumy obuwnicze,
 • rzepy,
 • płyty do wycinarek,
 • maty do cięcia,
 • pianki gumowe i lateksowe,
 • taśmy wzmacniające szwy.

Tutaj produkty: artykuły pasmanteryjne, dodatki i akcesoria

Oferta z dnia na dzień jest coraz większa, a strona systematycznie uzupełniona o nowe artykuły i tkaniny. Spośród tysięcy produktów nie możesz znaleźć właściwego? Nie martw się. Zadzwoń lub napisz!