Historia

Początki

Nasza działalność rozpoczęła się na początku lat 90. Dzięki zaangażowaniu i pracowitości szybko udało nam się zadomowić na Polskich rynku i stać się konkurencyjną firmą. Docieraliśmy do hurtowni oraz do mniejszych sklepów, dzięki czemu stawaliśmy się coraz bardziej rozpoznawalni. Oferowaliśmy ciekawe i potrzebne w danym okresie tkaniny oraz zawsze byliśmy przygotowani na sezon (zimowy, wiosenny, letni, jesienny), co umożliwiało nam stałą współpracę z wieloma odbiorcami.

Rozwijamy się

Po kilku latach, dotychczas rodzinna firma, przerodziła się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Cały czas dążyliśmy do rozwoju firmy, tutaj już pod zmienioną nazwą, która pozostała do dziś. Nawiązywaliśmy nowe znajomości z zagranicznymi fabrykami w celu poszerzania i ciągłego uatrakcyjniania oferty. Regularne spotkania z zagranicznymi partnerami zacieśniały łączące naz więzi i tworzył lepsze relacje biznesowe. Zaprocentowało to tym, że teraz możemy pochwalić się największym asortymentem na rynku i najatrakcyjniejszą ofertą tkanin syntetycznych w Polsce.

Poszerzamy horyzonty

Ponieważ dostrzegliśmy rosnące zapotrzebowanie na tkaniny introligatorskie szybko wzbogaciliśmy o nie naszą ofertę. Teraz współpracujemy z dużymi hurtowaniami i producentami kalendarzy, notesów, książek i innych materiałów biurowych oraz galanterii skóropodobnej.

W 2013 roku poszerzyliśmy ofertę o dodatki i akcesoria niezbędne do produkcji obuwia i odzieży; zarówno codziennej, jak i roboczej. Zakres asortymentu stał się duży i kompleksowy jak nigdy dotąd. Dział ten obsługuje właściciel marki Mojo Fabrics & Accessories

Chęć wypłynięcia na głębsze wody zmotywowała nas do stworzenia strony internetowej, dzięki której otworzyliśmy się na współpracę z większą liczbą firm polskich i zagranicznych.

Dbamy o klientów

Zawsze na pierwszym miejscu stawialiśmy dobry kontakt i profesjonalną obsługę naszych stałych klientów. Regularne, nawet kilka razy w tygodniu dostawy, spowodowały, że staliśmy się nieodzownym i niezastąpionym partnerem handlowym w zakresie tkanin i akcesoriów.

Szanujemy czas i pieniądze naszych odbiorców, a zarazem dążymy do jak najlepszej współpracy. Ze stałymi klientami utrzymujemy regularny kontakt pokazując, że zawsze jesteśmy dla nich. O nowego klienta zabiegamy równie pieczołowicie i dbamy o dobrą atmosferę przy współpracy.

Prawidłowe podejście do biznesu i współpracy z pewnością przyczyniły się do sukcesu naszej firmy na rynku Polskim, i pozwalają nam na nim istnieć od przeszło 20 lat.

Pionierzy w branży

Ponieważ byliśmy jednymi z pierwszych dostawców tkanin w Polsce śmiało możemy powiedzieć o sobie „pionierzy w branży”. Ale to nie niejedyny powód…

Od początku wyznaczaliśmy standardy. Teraz na stronie internetowej prezentujemy Państwu jedyną firmę w Polsce, która importuje i handluje tkaninami o tak szerokim zastosowaniu! Odnajdą się tu introligatorzy, obuwnicy, kaletnicy, producenci mebli i odzieży. A wszystko to w bardzo dobrych cenach. Czy znasz drugą taką firmę?

Współpracuj z nami, z pionierami w branży!