Kariera

Każda osoba, która tworzy firmę Karisma musi być godna zaufania i wykazywać się dużym zaangażowaniem w jej rozwój. Nie spoczywamy na laurach, ale zawsze szukamy dodatkowych możliwości wspierania firmy. Karisma  to zgrany zespół ludzi z pasją i poczuciem obowiązku, a zarazem odpowiedzialności za swoje działania.

Zanim podejmiemy ważną decyzję wspólnie analizujemy, jakie przyniesie ona efekty. Wierzymy w siebie i w dobre intencje każdego z nas. Sukces to jednak nie wypadkowa nieprzemyślanych działań. Sukces to wynik wytrwałości, obserwacji i znajomości rynku, odważne, ale i rozsądne stawianie na innowacje w ofercie oraz współpraca polegająca na ciągłej wymianie doświadczeń.

Jesteśmy stabilną firmą, która stawia na pewnych siebie, przedsiębiorczych ludzi. Nie tolerujemy porywczości, ani zachłanności. Działamy z głową, zawsze mając na celu dobre i stałe relacje z klientem. Pieniądz – choć bardzo ważny – w naszej hierarchii wartości nie jest stawiany ponad uczciwość.

Jeżeli jesteś człowiekiem godnym zaufania i należycie dbasz o swoich klientów oraz o dobro firmy to nasz zespół jest stworzony dla Ciebie.

5 wartości, które cenimy najbardziej:

  • uczciwość
  • cierpliwość
  • perspektywiczne myślenie
  • komunikatywność
  • umiejętność współpracy w zespole i z klientem

Posiadasz umiejętności dobrego handlowca? Jesteś pełen zapału i pozytywnego nastawienia? Masz pakiet klientów, którzy w swojej działalności wykorzystują tkaniny syntetyczne i akcesoria? Chcesz poczuć się docenionym za swój trud i ciężką pracę?

Nie zwlekaj! Skontaktuj się już dziś.